Well-being učitele

26. srpna 2024 (od 17:30) 

Webinář SocioEmočního učení

Informace do praxe

Záznam 30 dnů

Osvědčení

Živý webinář s psycholožkou Pavlínou Sitařovou

"Well-being je stav duševní pohody, v níž člověk dokáže realizovat vlastní potenciál, mít zdravé vztahy, pracovat produktivně a zdárně se vyrovnat se zátěží v životě."

Na webináři s psycholožkou Pavlínou Sitařovou si pojem well-being ještě více ujasníte a dozvíte se s čím vším ve vašem životě souvisí, jaké jsou klíčové elementy well-beingu, jakou roli hraje naše nastavení mysli a jak svůj well-being (nejen ve školství) můžete zvyšovat pomocí jednoduchých technik. 

  • Co je to well-being a s čím vším v našem životě souvisí?
    Definice well-beingu a jeho význam - Vztah well-beingu k fyzickému, duševnímu a sociálnímu zdraví
  • Klíčové elementy well-beingu
    Identifikace hlavních faktorů ovlivňujících naši životní spokojenost
  • Role nastavení mysli
    Vliv pozitivního myšlení na naši psychickou pohodu, techniky k překonání negativních myšlenkových vzorců
  • Zvyšování well-beingu pomocí jednoduchých technik

Mgr. Pavlína Sitařová

je psycholožka, která se v rámci doktorského studia výzkumně zabývá prevencí v oblasti sexuality. Několik let pracovala také jako lektorka primární prevence ve školách a podílela se také na tvorbě metodických postupů k preventivním programům. Momentálně pracuje jako psycholožka v psychologické poradně UP a jako lektorka odborného vzdělávání.
webinář o socioemočním učení

Časté otázky:

Mám se registrovat na webinář, když jsem členem klubu Empatik?

Ne, tento webinář je součástí placeného členství - proto se registrovat nemusíte. Odkaz na přihlášení vám automaticky dorazí v den konání webináře.

Získám z webináře osvědčení?

Ano, po odvysílání webináře vám spolu se záznamem zašleme také informaci, kde si můžete osvědčení stáhnout.

Jak to bude probíhat?

Webináře realizujeme živě na platformě Google Meet. V den konání vám do e-mailu zašleme odkaz, přes který se přihlásíte. Připsaná platba do dne konání je podmínkou pro zaslání odkazu na živý wbinář. Pokud se nemůžete účastnit naživo nebo nestihnete webinář včas uhradit, budete mít možnost webinář zpětně zhlédnout ze záznamu (bude vám k dispozici 30 dní od data konání; pro členy klubu na neomezenou dobu).

Co když mi nevyhovuje čas vysílání? Budu mít záznam?

Ano, ke koupi získáte i záznam webináře. Záznam bude dostupný 30 dnů.

Chcete více webinářů za lepší cenu? 

Jako člen on-line klubu EMPATIK získáte každý měsíc přístup k dvěma novým webinářům a desítku záznamů z toho, co máme již za sebou.

Chcete více webinářů za lepší cenu? 

Jako člen on-line klubu EMPATIK získáte každý měsíc přístup k dvěma novým webinářům a desítku záznamů z toho, co máme již za sebou.

Datum: 26. srpen 2024, 17:30

Cena: 350 Kč

Pro zaslání odkazu na živý webinář je nutné, abychom měli připsanou platbu za webinář 1 den před jeho konáním. V případě, že objednáváte webinář na poslední chvíli, použijte prosím platbu platební kartou.